Křížem krážem Krušnohořím a Doupovem

Naše kola a piknikový batoh

Ještě nikdy jste na elektrokole neseděli? Nebojte, my donedávna také ne, ale můžeme Vám říct, že je to paráda.

Všechno Vám před jízdou vysvětlíme, ukážeme a poradíme. Užijete si i jízdu náročnějším terénem, smažete výkonnostní rozdíly v páru, dojedete dál než na normálním kole, prostě super…

Elektrokolo Ghost E-Teru Universal 29

Elektrokola jsou vybavena tannusovými vložkami plášťů pro větší odolnost, předním i zadním světlem, stojánkem a držákem na lahev s vodou. K elektrokolu Vám v případě potřeby půjčíme i helmu. 

A když se Vám jízda na elektrokole zalíbí a budete si chtít pořídit vlastní, zařídíme Vám slevu u našeho Ebike partners Příbram.

Piknikový batoh

Podle délky Vašeho výletu Vám připravíme občerstvení do piknikového batůžku. Těšit se můžete na dobroty, které u nás na Statku připravujeme.

Můžete si vybrat ze dvou možností podle toho, kolik času chcete na kole strávit nebo kolik toho na kole zvládnete. Můžeme Vám ale rovnou doporučit celodenní výlet, protože jestli nemusíte pospíchat, krásné výhledy a piknik v přírodě si určitě užijte v klidu a naplno.

  1. Kratší výlet můžete naplánovat na dopoledne (9:00 – 13:00) nebo na odpoledne  (15:00 – 19:00)
  2. Na delší (celodenní) výlet můžete vyrazit v 9:00 hodin a vrátit se do 19:00 hodin. Ale čas je možné upravit jak na dřívější, tak na pozdější dobu. Záleží na domluvě.

Přejít na stránky Bistro a Statek Jakubov